Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Lato to często wyczekiwana pora roku. To czas, kiedy ciepłe kurtki i swetry chowamy głęboko
do szafy. Wyjmujemy za to lekkie i zwiewne ubrania, najczęściej w żywych kolorach. I jak tu nie kochać tej pory roku? W letnich kreacjach każda kobieta wygląda pięknie! Podpowiadamy co zrobić, aby lato plus size nie było nudne!

Czytaj więcej

Czasy, kiedy ubrania plus size były trudnodostępne minęły bezpowrotnie. Teraz każda kobieta może znaleźć ubrania idealne dla siebie zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online. Wiadomo jednak, że w tych drugich często jest większy wybór. Można zatem wybierać i eksperymentować, aby odnaleźć swój własny styl plus size!

Czytaj więcej

Nie ulega wątpliwości, że komunie zalicza się do najważniejszych wydarzeń rodzinnych, a co za tym idzie, tak jak wszystkie wyjątkowe okazje, wymagają odpowiedniego stroju. Cała stylizacja na komunię powinna być dopasowana do charakteru uroczystości, czyli elegancka i szykowna, a jednocześnie skomponowana w taki sposób, aby nie przyciągała nadmiernie uwagi – należy pamiętać, że głównymi bohaterami tego dnia są przyjmujące sakrament dzieci. Podpowiadamy zatem, czym kierować się przy wyborze kreacji, jakie sukienki na komunię plus size sprawdzą się najlepiej, a także z czym je zestawiać.

Czytaj więcej
pixel