Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dziewczyny lubią jeans

2018-01-14
Dziewczyny lubią jeans

Dziewczyny lubią jeans

 

Nic nie jest wieczne. Wszystko się zmienia i nabiera zupełnie nowego wymiaru. Rzeczy, ludzie i ich poglądy ulegają przewartościowaniu. To, co kiedyś uznawane za naturalne i zgodne z światopoglądem ówczesnego świata dzisiaj może tracić na aktualności i zupełnie odbiegać od potrzeb współczesnego człowieka.

Spodnie uznawane były dawniej za atrybut męskiego ubioru ( pomijając Szkotów :) i dedykowane były wyłącznie dla nich. Szybko zmieniający się świat, postępowe i nowoczesne społeczeństwa nie lubią jednak stagnacji, a innowacje i chęć poznania tego, co nowe otwarło drzwi w wielu dziedzinach codziennego życia. Spodnie wdarły się w kobiecą modę błyskawicznie, robiąc wokół siebie sporo zamieszania. Wzbudzały kontrowersje, a kobiety je noszące w oczach pewnych grup traciły na swej kobiecości.

Dzisiaj już chyba nikomu nie przychodzi do głowy choćby delikatny grymas twarzy na widok kobiety w spodniach. Stało się to tak naturalne i oczywiste, a przede wszystkim lubiane przez Nas same, że nikt ani nic tego już chyba nie zmieni. Okazuje, że w spodniach kobieta może wyglądać KOBIECO/MODNIE/SEXOWNIE/. Może i chce, bo spodnie, co by nie mówić są wygodną częścią garderoby każdej kobiety niezależnie od wieku i rozmiaru.

Od lat prym wiodą jeansy. Dlaczego? A dlatego, że łatwo z nimi zestawić ciekawe stylizacje. Pasują do koszuli, gdy trzeba wyjść do pracy. Do swetra, gdy ruszamy na spacer. Z bluzą na sportowo też są niczego sobie. Dla Plus Sizerek od zawsze był z nimi problem. Jeżeli się pojawiały to nie powalały designem. Proste, zwyczajne i nijakie. Tak, jakby ktoś zapomniał, że dziewczyny w rozmiarze większym niż 42 też istnieją i chcą wyglądać tak samo czadowo i odjechanie. Że chcą móc tworzyć fajne stylówki w niczym nie odbiegające od panujących trendów. Co jeszcze ważne w spodniach dla „większych” babeczek? Chyba jak nikt inny szczególną uwagę przywiązują do tkaniny, z której są wykonane, co ściśle wiąże się z komfortem i wygodą. Fajnie, gdy są elastyczne i nie krępują tu i ówdzie. Zakładasz na tyłek i wiesz, że to jest właśnie to. Czujesz się dobrze, wygodnie, a co najważniejsze modnie. Nie musisz ograniczać własnej fantazji, nie musisz odrzucać własnego stylu, ze względu na brak fajnych spodni, w których możesz poczuć się wreszcie sobą.

Jeśli lubisz klasykę polecam KALISTO – fajne, klasyczne jeansy o modnej barwie i kroju. Pasują niemalże do wszystkiego i zawsze poratują, gdy nie będzie pomysłu co na siebie włożyć. NOVITA to niemalże ich odpowiednik w klasycznej czerni, z którą można już nieco poszaleć – dorzuć ramoneskę, bootsy, drobną branzoletę z cekinami i stworzysz fajną rockową stylizację pokazującą nieco Twojego pazura. Modowym hitem są jednak PERLA i STIKERY będące odpowiedzią na wszystkie potrzeby dzisiejszych kobiet podążających za światowymi trendami. Modne naszywki i odpowiednio błyskotliwe perełki odmłodzą wygląd, dodając mu uroku, a elastyczna tkanina, przetarcia i fason dopełniają całość tworząc oryginalne,nowoczesne gacie, które przykują uwagę, odmieniając Twój wizerunek w łatwy i szybki sposób.

Dziewczyny! Lubicie, i noście jeansy. Nie dajcie sobie wmówić, że nie są dla Was, że wyglądacie źle i niekorzystnie. Strach i obawa przed ich włożeniem to bariera tkwiąca w Was samych i tylko Wy same możecie ją pokonać. Bariery i opory powstają w naszych głowach i są zazwyczaj przesadzone i nieuzasadnione. Same demonizujemy swój obraz opierając się głównie na opiniach i niczym niepopartych stereotypach. Walczcie z nimi i przełamujcie swoje ograniczenia i bariery, gdyż szkoda życia na troski i zmartwienia. Cieszcie się i bawcie, bo przecież moda to głównie zabawa. Zabawa dla wszystkich :)

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel