Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Feeling good – Nie szata zdobi człowieka.

2018-01-14
Feeling good – Nie szata zdobi człowieka.

Poniedziałek. 7:00 wstrętny dźwięk budzika dudni w uszach, gdy Ty jeszcze żyjesz weekendem. Dopiero, co dopijałaś ostatniego drinka na wspólnym wypadzie z koleżankami lub przytulałaś się do swojego faceta w kinowej sali. A on dzwoni i dzwoni i nie chce przestać! Trzeba wstawać – szybki prysznic, makijaż, śniadanie w locie. Kawa? Na stacji, o ile zdążysz. Zaraz, zaraz. Trzeba się ubrać. Tylko w co? Jak? Może po prostu jeansy z bluzką.(Nie to żeby jeansy były złe ;). Tak normalnie i wygodnie. Doskonały kamuflaż. Nie rzucisz się nikomu w oko, może nawet uda Ci się cichaczem doczekać do końca tego dnia wymigując się od kilku niedokończonych spraw w pracy? Idealnie, spokojnie....Ha! A na dodatek bez wysiłku, kombinowania i dopasowywania koloru butów do torebki, czy też stylizacji do makijażu lub na odwrót. Prosto, szybko i......nijak?

Ale jak to, przecież nie szata zdobi człowieka? Liczy się wnętrze, a pieniądze nie dają szczęścia bla bla bla. Wszystko się zgadza i wiele w tym prawdy. Ale, ale.... Strój to nie tylko odzienie mające pełnić funkcje ochronno-estetyczne. Odzież, którą wkładamy na siebie to w pewnym sensie wyznacznik tego jak się czujemy, co sobą reprezentujemy. I uwierz naprawdę może zmienić Twoje samopoczucie i nastawienie do samej siebie. To właśnie ta wierzchnia część Ciebie może zbudować Twoje wewnętrzne Ja. Dać pewność siebie, wiarę we własne możliwości i umiejętności.

Uwierz, załóż, wypróbuj. Najlepiej coś modnego, na czasie. Coś, w czym Ty będziesz czuła się dobrze, kobieco. Coś takiego, że gdy patrzysz w lustro to od razu wiesz, że to właśnie to. Coś co sprawi, że zostaniesz zauważona. Nie robisz przecież tego dla kogoś, a dla samej siebie. Dla wewnętrznego spokoju i uznania własnej osoby. Bez patrzenia za siebie i myślenia co powiedzą inni. W tej sprawie sama dla siebie jesteś sędzią i to Ty wydajesz wyroki, a oskarżenia innych możesz zbyć szyderczym uśmiechem wołając „oddalam”. A więc odwagi. Wskakuj w najlepsze ciuchy, skocz do fryzjera lub kosmetyczki. Zdobądź się na jakąś nonszalancję i poczuj się ze sobą po prostu dobrze. Bądź kimś kim zawsze miałaś ochotę być, bez zrzucania winy na kogokolwiek i cokolwiek ( z trzęsieniem ziemi włącznie:). Bez wymyślania wymówek i oddalania w czasie. Bądź kim chcesz, ale przede wszystkim SOBĄ i czuj się z tym dobrze.

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

 Czerwony Kombinezon OLIVET Plus Size

Czerwony Kombinezon OLIVET Plus Size

199,00 zł brutto1990 pkt.
Czarna Bluzka LOREZIA Plus Size

Czarna Bluzka LOREZIA Plus Size

129,00 zł brutto1290 pkt.
Czarne Spodnie KASTE Plus Size

Czarne Spodnie KASTE Plus Size

169,00 zł brutto1690 pkt.
pixel