Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hiszpański trend

2018-01-14
Hiszpański trend

Hiszpania to wspaniały, ciepły kraj. Bogaty w piękne, piaszczyste plaże, różnorodną przyrodę i serdeczne, przyjazne społeczeństwo. To kraj, z którym odruchowo kojarzymy corridę, unikalne jedzenie, czy ponętny taniec flamenco. Hiszpania to również wyraziste, kształtne kobiety i moda najwyższych lotów. Kształtowana od lat dzięki różnorodności kulturowej i wrodzonym, luźnym podejściu ludzi do życia codziennego. Oczywiście jednym z znaczących czynników wpływających na modę była i jest pogoda. Ciepły klimat niejako narzuca projektantom tworzenie stylizacji zwiewnych a jednocześnie bardzo kobiecych i dostosowanych do gorących temperamentów ludności zamieszkującej półwysep iberyjski.

Cóż innego mogłoby by być motywem przewodnim, jak nie sukienka? Taka z charakterem, nutką odwagi, a zarazem kobiecą gracją i stylem. Najlepiej długa, aż do ziemi, wykonana z przyjemnej tkaniny dającej poczucie wygody i lekkości. Zmysłowym akcentem będzie na pewno delikatne rozcięcie rozbudzające zmysły niejednego macho :)

 

Ponadto opuszczone ramiona, które są jej znakiem firmowym, powodując, że nie można pomylić tego fasonu z żadnym innym. Odkryte ramiona przyciągają również wzrok, niwelując pewne niedoskonałości, dlatego sukienka tego typu będzie ciekawym rozwiązaniem dla dużych rozmiarów.

Sukienka ta absolutnie nie krępuje, nie sprawia dyskomfortu, a co więcej podkreśli atuty w postaci okrągłej pupy czy większego biustu.

lejnym jej atutem jest wszechstronność i uniwersalność. Stanowi kompletną stylizację, przy której nie trzeba się szczególnie wytężać. Już niewielka liczba dodatków może zmienić jej oblicze, a o tym jaki charakter przybierze zdecydujemy my same. Genialne i proste! Na co dzień, poleciłabym gładką. Klasyka zawsze w cenie, a i nikt zarzutów raczej nie postawi o nieodpowiednim stroju chociażby w pracy. Na urlop, czy wypad na weekend obowiązkowo print, który doskonale zestroi nas z wakacyjnym nastrojem. Rozluźni nieco atmosferę i nada kolorytu pozwalając zapomnieć o codziennych obowiązkach i niedokończonych zadaniach.  

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

Czarna Sukienka MADAME Plus Size Grochy

Czarna Sukienka MADAME Plus Size Grochy

149,00 zł brutto1490 pkt.
Czarna Bluzka damska LURESS Plus Size

Czarna Bluzka damska LURESS Plus Size

109,00 zł - 119,00 zł brutto1190 pkt.
Pomarańczowa Bluzka CARLITA Plus Size

Pomarańczowa Bluzka CARLITA Plus Size

109,00 zł brutto1090 pkt.
Musztardowa Bluzka SEVIJA Plus Size

Musztardowa Bluzka SEVIJA Plus Size

119,00 zł brutto1190 pkt.
 Czarna Sukienka FEREZO Plus Size

Czarna Sukienka FEREZO Plus Size

339,00 zł brutto3390 pkt.
Czarna Bluzka LOREZIA Plus Size

Czarna Bluzka LOREZIA Plus Size

129,00 zł brutto1290 pkt.
pixel