Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pierwsze Metamorfozy z TONO czyli szlifowanie diamentów plus size

2019-03-11
Pierwsze Metamorfozy z TONO czyli szlifowanie diamentów plus size

Moda dla puszystych - kogo nie mierzi to stwierdzenie, niech pierwszy rzuci kamień! Dla nas, moda większych rozmiarach to pasja, którą postanowiliśmy się z Wami podzielić. Tym razem, także osobiście. Projekt metamorfoz to dla nas totalna nowość, która była wielką niewiadomą. Dziś dzięki Wam wiemy, jak bardzo potrzeba takich spotkań. Szlifowania diamentów, które potem niesamowicie błyszczą.

 

Podstawa – pewność siebie!

 

Znacie to powiedzenie, że najpiękniejszym dodatkiem w ubiorze kobiety jest jej uśmiech? My idziemy o krok dalej. Uważamy, że najpiękniejszym ubraniem jest pewność siebie. Dlatego też, nasze spotkanie zaczęło się od wykładu Asi Cesarz. O tym, jak polubić siebie, a przede wszystkim – zaakceptować swoje mankamenty. Czy pomogło? Mamy nadzieję! A w sumie jesteśmy trochę pewni, bo kolejne kroki metamorfozy przebiegały z uśmiechem na twarzy.
 

Jedna zasada

 

 

Kamil Moszczyński – stylista gwiazd, którego podopieczną jest między innymi Dominika Gwit. To właśnie on zajął się stylizacją kobiet, które zdecydowały się coś w sobie zmienić. O ile Asia zadbała o sferę duchową, Kamil od razu przeszedł do działania. Po krótkim wstępie, który obejmował podstawowe zasady ubierania w większym rozmiarze, rozpoczęło się przebieranie! Zasada była jedna – nawet czerń musi zostać przełamana, a przede wszystkim, musi być ultraseksowna! W tej kwestii z pomocą przyszły rajstopy firmy LIDA czy zjawiskowymi kolczykami Jasamiry, partnerów wydarzenia.

 


Na bóstwo!

 

Jak już przechodzić metamorfozę, to ze zrobieniem się na bóstwo! No bo która z nas, nie lubi czasem wyglądać jak prawdziwa księżniczka?! Dobranie idealnych strojów do sylwetek było zadaniem Kamila Moszczyńskiego, natomiast perfekcyjnym makijażem zajęła się marka Laura Mercier. To właśnie makijażystka tej marki, podpowiadała jak pięknie wykonturować twarz czy jak dobrać odpowiednią szminkę do cery, koloru oczu czy włosów. Jeśli już o włosach mowa, pora wspomnieć o ważnej ekipie, która pojawiła się w Katowicach. Badzio&Heleniak Hair Center to miejsce, w którym z włosami dzieją się prawdziwe cuda. Takie cuda zdarzyły się także w Drzwiach Zwanych Koniem. Doskonałe fryzury były idealnym dopełnieniem każdej metamorfozy!

Kolejne edycje? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy jesteście nimi zainteresowane!

 

 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel