Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ptaszki ćwierkają.....zielony kolorem nadchodzącej wiosny.

2018-01-14
Ptaszki ćwierkają.....zielony kolorem nadchodzącej wiosny.

Ptaszki ćwierkają.....zielony kolorem nadchodzącej wiosny.

 

Każdy sezon, każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Wiosna ma to do siebie, iż wiele z nas czeka na nią z utęsknieniem wypatrując z niecierpliwością pierwszych promieni słońca, budzącej się do życia przyrody, wracających do domów ptaków. Po zimnym, bezbarwny okresie wszystkie mamy ochotę zrzucić z siebie nieco ciężaru tej mniej lub bardziej lubianej pory roku jaką jest zima. Wiosna i nadchodząca z nią zmiana aury (nie wiem jak na was?) działa na mnie pobudzająco, łapię nową energię, a nawet odrobina słoneczka z rana nastawia mnie zupełnie inaczej na cały dzień. Jak to się mówi „chce się żyć” i to na 100%.

Dokładając cegiełkę od siebie, by podkręcić jeszcze bardziej niebywały stan „odrodzenia” warto zadbać o zbudowanie nastroju współgrającego z naszym wewnętrznym JA. To, co wkładamy na siebie również będzie miało istotny wpływ jak będziemy się czuły, gdzie będziemy kierowały nasze myśli i poczynania. Cóż bardziej mogłoby by nas z rana lepiej nastroić niż widok samej siebie przed lustrem w stylizacji, która jakby mogła mówić, to powiedziała by WOW :). Wiadomo, że jak wiosna to ptaszki, a one ćwierkają, że w tym sezonie zieleń będzie górą. Zieleń kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienianadziei i wolności. Odcienie zieleni kojarzą się ze świeżością, powodzeniem i zadowoleniem. Ludzie, którzy lubią ubierać się na zielono są optymistyczni, usposobieni spokojnie, nastawieni na słuchanie innych. Cieszą się, gdy mogą pomóc innym i zauważają rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi. (Tak, to wszystko o Was w zielonych ciuszkach). Kolor ten naprawdę jest ciekawy, a ilość jego wariantów jest tak duża, że nawet amerykańscy naukowcy chyba się jeszcze jej nie doliczyli. Już poprzedni sezon stanowił niejako zapowiedź tego, w którym kierunku będzie zmierzała moda.

 

 

 

W naszej szerokiej ofercie również nie brakowało bluzek, sukienek, spodni,tunik czy też kurtek w tymże cudownym, lecz często niedocenianym kolorze. Hitem okazały się wszelkie motywy moro w przeróżnych wariantach kolorystycznych z mocnym naciskiem na zieleń. Stylizacje te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem podbijając wasze serca. Pokazałyście, że Size Plus nie musi się chować za ponurymi kolorami starając się wtopić w tłum. Pokazałyście, iż moda to zabawa, dobre samopoczucie, czasami odwaga i przełamanie własnych barier i wątpliwości. I nie ma co się tutaj tłumaczyć, że kolory to tylko dla chudych, smukłych, nie mających więcej tu i ówdzie. Wiosna jak moda, ma cieszyć i dawać satysfakcję, a co najważniejsze jest dla wszystkich.

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

 Zielona Sukienka CRAVATTA Plus Size

Zielona Sukienka CRAVATTA Plus Size

169,00 zł brutto1690 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel